14.05.2017 Oskar Wierzejski znów wygrywa na Ekstra Lidze Czeskiej tym razem jedną ręką !!!Kamil Bodzioch minimalnie przegrywa!!!

Maj 26 2017


W Niedziele 14.05.2017 na Ekstra Lidze Czeskiej w Decinie podejmowaliśmy Drużynę z Trebonia , Oskar Wierzejski miał rewanż za nie sprawiedliwy werdykt z meczu wyjazdowego. Oskar od drugiej rundy zerwał zaczep lewej ręki po mocnych bombach z pierwszej rundy i przeboksował tylko prawą ręką resztę walki wygrywając walkę praktycznie tylko używając prawej ręki. Oskar pokazał […]Wygrane Oskara Wierzejskiego i Kamila Bodziocha na Ekstra Lidze Czeskiej 06.05.2017 z jednym z Faworytów rozgrywek!!!!

Maj 26 2017


W dniach 06.05.2017 w Czeski Decinie Gospodarze podejmowali rywali z Prostejova . Gospodarzy reprezentuje dwóch Naszych Pięściarzy Oskar Wierzejski 91kg i Kamil Bodzioch +91kg. Obydwoje dobrze zaboksowali, Oskar jak zwykle w swoim stylu mocna walka dużo bomb i wygrana jednogłośnie przez Oskara. Kamil zawalczył spokojnie pierwszą rundę a od drugiej rozpoczęła sie dominacja Kamila, który […]Podsumowanie Mistrzostw Polski Seniorów w Człopie 27.03-31.2017

Kwiecień 9 2017


Na Mistrzostwach Polski Seniorów zaboksowal tylko Nasz ciężki Kamil Bodzioch +91kg. Kamil miał bardzo ciężki początek sezonu od stycznia stoczył już 9 ciężkich międzynarodowych pojedynków i przeszedl dwa zgrupowania jedno w Zakopanem drugie w Wałczu. Wypadł bardzo dobrze na Mistrzostwach Europy do lat 22 w Rumunii dochodząc do ćwierćfinałów tej imprezy i to o co […]Czeski błąd 26.03.2017 na Ekstra Lidze Czeskiej w Tucznie!!!

Kwiecień 9 2017


Oskar Wierzejski na Ekstra Lidze Czeskiej przegrywa walkę mimo, że jego przeciwnik był liczony i faulował nie mając pomysłu na Oskara mimo tego wynik dla przeciwnika trudno za miesiąc rewanż u siebie w Decinie. Oskar już zapowiedział, że tym razem nie pozostawi złudzeń co do werdyktu!!! Trzymam Oskara za słowo!!!Już na weekend (25.03-26.03) kolejne wielkie emocje!!!Jedziemy walczyć do Czeskiego Trzebonia w Lidze!!!

Marzec 23 2017


Już w tą sobotę wyjeżdżamy wraz z Oskarem Wierzejskim 91kg na Czesko -Słowacką ligę bokserską do Trzebonia. W niedziele już o 12 ruszamy i Zapraszam na Naszego facebooka (Bartosz Kamuda) na relację na żywo z tego wydarzenia. Trzymać  kciuki!!! Dziękujemy Miastu Jelenia Góra za wsparcie jak i Naszym Kibicom oraz Wszystkim pomagającym Nam ludziom. Dziękujemy!!! […]Oskar Kapczyński powołany na mecz Polska vs Ukraina w dniach 23.03-26.03 w Łucku!!!

Marzec 23 2017


Dopiero co wrócił z Mistrzostwa Europy do lat 22 Nasz Bohater 😉 Kamil Bodzioch a już Nasza następna perełka Oskar Kapczyński wyjechał wraz z Kadrą Narodową na Ukraine, żeby tam rywalizować i sprawdzić swoją formę przed zbliżającymi Mistrzostwami Polski juniorów z Reprezentacją Ukrainy. Walki już na weekend!!!!Mocno trzymać kciuki!!!!MISTRZOSTWA EUROPY U-22: BODZIOCH PRZEGRAŁ WALKĘ O MEDAL

Marzec 23 2017


Aleksander Mraović ma już na rozkładzie między innymi Kamila Mroczkowskiego. Przed momentem spotkał się w ćwierćfinale Mistrzostw Europy u-22 z Kamilem Bodziochem (+91) i niestety pozbawił naszego rodaka upragnionego medalu (18.03.2017). W pierwszej rundzie Polak bił ładnymi, szybkimi kombinacjami. Austriak uderzał rzadziej, za to optycznie mocniej, szczególnie obszernym prawym sierpowym. Kiedy pojedynek toczył się w dystansie, Kamil kontrolował […]MISTRZOSTWA EUROPY U-22: KAMIL BODZIOCH O KROK OD MEDALU

Marzec 23 2017


Kamil Bodzioch zaskoczył chyba nie tylko siebie i wkońcu uwierzył w swoje możliwości. Coraz bliżej życiowego sukcesu jest  boksujący w najcięższej kategorii Kamil Bodzioch (+91kg). Kamil Bodzioch – zeszłoroczny brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów, pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Ilię Kulinenkę z Białorusi. W drugim dniu Mistrzostw Europy u-22 wystąpiło trzech naszych pięściarzy. Z turnieju w Rumunii odpadli niestety Jakub Słomiński (-49kg) i Daniel Adamiec (-69kg). Dwaj nasi […]Kamil Bodzioch już jutro zawalczy w Mistrzostwach Europy!

Marzec 23 2017


Wielki dzień dla Boksu w Jeleniej Górze jak i Rodzinnego Miasta Szklarskiej Poręby. Kamil Bodzioch wraz z Kadrą Narodową zawalczy w Rumunii w dniach 15.03-19.03.2017  na Mistrzostwach Europy do lat 22!!!Wszyscy czekamy z niecierpliwością jak zaprezentuje się Kamil i liczymy, że zajdzie daleko. Dziękujemy Miastu Jelenia Góra za wsparcie Naszego Klubu i Wszystkim tym co […]Kręcą z Nami klip hip hopowy o sportowym trybie życia!!!!REDSI i Przyjaciele LTZ!!!

Marzec 23 2017


Nasz Klub podjął się kolejnego wyzwania, zostaliśmy zaproszenie przez Przyjaciół z hip hopowego zespołu ze Śląska o mocnej nazwie LITOŚĆ TO ZBRODNIA (LTZ) gdzie wokalistą jest Nasz Przyjaciel Roger. Nagrania były ciężką pracą i nowy doświadczeniem ale efekt pioronujący. Teledyski i sam kawałek o świetnej nazwie „Co gdyby nie sport 2” . Tekst piosenki świetnie […]